WEB SİTESİ

Web siteniz güncel mi?

Artık herkes internet kullanıyor ve insanlar bir şeye ihtiyaçları olduğunda ilk baktıkları yer pek tabii ki Google oluyor. Aradıklarını web’e soran bu insanlar, sizin potansiyel müşterileriniz veya kurumsal ortaklarınız olabilir. Bu yüzden bir web sitesi ve iyi bir web sitesi tasarımı, küçük büyük fark etmeden tüm işletmeler ve markalar için son derece önemlidir.

Web sitenizin tasarımı ne kadar iyi ve güncel olursa, sayfanıza gelen potansiyel müşterilerini sayfada tutma süreniz de doğru orantılı olarak artar. Web sitenizin grafik tasarımı markanızın ne şekilde iş yaptığını, ne denli profesyonel olduğunu yansıttığından son derece önemlidir. Web siteniz işletmeniz için online bir vitrindir. Bir web sitesinin potansiyel müşterilerinizde bırakacağı kötü bir ilk izlenim, potansiyel bir dönüşümü kaybetmeniz, iyi bir izlenim ise bir müşteriyi kazanarak, bunu kara dönüştürmeniz anlamına gelir.

Potansiyel müşterilerinizde iyi izlenim bırakabilmek için ilk ihtiyacınız olan kullanışlı ve estetik bir arayüzü olan bir web tasarımına sahip olmanız. Bu sayede web sitenizi ziyaret eden kişiler aradıklarını rahatça bulabilecek ve ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sizin onlara sunduğunuz en iyi ve estetik biçimde görebilecekler.

İyi bir web sitesine sahip olmak demek sadece iyi tasarlanmış grafikler ve arayüze sahip olmak değildir. Sitenizin hızlı yüklenmesi, Google aramalarında rakiplerinizden yukarıda çıkmak için birkaç büyük adım atmanıza sebep olacaktır. Site açılış hızı Google’ın sıralamada önem gösterdiği başat faktörlerden biridir. Bugün web aramalarının büyük çoğunluğunun mobilden geldiği bir dünyada sitenizin mobil uyumlu yani responsive olmaması kabul edilebilir bile değildir.

Google’ın aramalarda size önceliklendirme sağladığı AMP teknolojisini kullanmak her zaman unutulan ama aslında olmazsa olmaz bir şeydir.

Kurumsal ya da kişisel, bilgi odaklı veya e-ticaret platformu olarak her ne amaçla olursa olsun dünya trendlerini yakalayan, Google AMP destekli ve SEO altyapılı farklı ihtiyaçlara uygun web siteleri konusunda Rebound Reklam Ajansı olarak yanınızdayız.

Whatsapp Rebound Reklam Ajansı Whatsapp