FLORIDA LEGGINGS

 

Floridas Leggins

En şık ve rahat taytları sunan Floridas Leggins ile firmanın kalitesini en doğru şekilde oraya koyacak bir logo çalışması gerçekleştirdik. Bu çalışma esnasında firmanın faaliyet gösterdiği alanı baz alarak logoda dikkat çekici ve rahatlığı hatırlatıcı unsurlara yer verdik. Logo tasarımı firmanın faaliyet gösterdiği alan ile uyumlu bir şekilde düşülerek ve aklıda kalıcılığını arttıracak şekilde hayata geçirildi. Bu tasarım özellikle firmanın sektöründe öne çıkmasını sağlamak ile olabilecek profesyonel şekilde yerine getirildi. Giyim sektöründe faaliyet gösteren Floridas Leggins için tasarlanan logo hem rahatlığı yansıtır hem de kendisini gösterir nitelikte.

Sektöre Hitap Eden Logo Tasarımları

Şirkete özel logo tasarımı ile hayata geçirilen logo tasarımlarının tamamında firmanın faaliyet gösterdiği sektör göz önünde bulundurulmaktadır. Firmanın faaliyet gösterdiği sektöre bağlı olarak sağlanan tasarım her zaman özellikle sektör içerisinde firmayı bir adım ileriye taşıyacak nitelikte olmaktadır. Tasarım gerek profesyonelliği ile gerekse de akılda kalıcı yapısı ile firmanın rakipleri arasında öne çıkmasına imkân tanımaktadır. Aynı zamanda doğrudan sektöre hitap eden logo tasarımı firmanın tercih edilebilirlik oranlarını arttırmaktadır. Tüm bu bilgiler ışığında Floridas Leggins ile gerçekleştirilen çalışmada da sektör ve firmanın mücadele edeceği rakipleri göz önünde bulundurularak sektöre hitap eden bir logo tasarımı gerçekleştirilmiştir.

Kurumsal Kimliğin Profesyonel Görünümü

Kurumsal kimliğin profesyonel bir görünüme sahip olması, firmanın başarılarını en doğru şekilde yansıtabilmesi için önemlidir. Bu noktada kurumsal kimlikte dikkat çeken tek görsel öğe firma logosudur. Logolar firmaların imzası niteliği taşıdığından kullanıldıkları alanlarda öncelikli olarak dikkatleri üzerine çekmektedirler. Kurumsal kimliğin profesyonel bir görünüme sahip olması için mutlaka kaliteli ve profesyonel bir logo tasarımı sağlanmış olmalıdır. Aksi halde kurumsal kimlikte elde edilmek istenilen profesyonellik doğru bir şekilde sağlanamamaktadır. Kurumsal kimliğin profesyonel bir görünüme sahip olması firmanın tercih edilme oranlarını arttırmaktadır. Bu yüzden mutlaka dikkat edilmesi ve logo tasarımı ile desteklenmesi gerekmektedir.

Üstün Hizmet Anlayışı

Şirkete özel logo tasarımı hayata geçirilirken üstün bir hizmet anlayışı benimsenmektedir. Bu üstün hizmet anlayışı kapsamında firma ile son derece kaliteli ve etkili bir iletişim sağlanmaktadır. Sağlanan bu etkili ve kaliteli iletişim firmanın istek ve beklentilerinin en doğru şekilde belirlenmesine ve hayata geçirilmesine imkân tanımaktadır. Bu sayede elde edilen sonuçların tamamı firmanın beklentilerini karşılar düzeyde olmakta ve yüksek ortanda mutluluk içermektedir.

Uzman Ekip

Logo tasarımı sağlanırken adımların her birini alanında uzman ve kendisini sürekli olarak geliştirmekte olan bireylerden oluşan bir ekip yönlendirmektedir. Alanında uzman ekip sayesinde logo tasarımlarının tamamı son derece profesyonel ve detaylı bir şekilde hayata geçirilmektedir. Tasarım sürecindeki her adım titizlikle incelenmekte ve öz verili çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Özel Logo Tasarımı başlamadan önce firmanın faaliyet gösterdiği alan son derece titiz bir şekilde araştırılmaktadır. Ardından firmanın faaliyet gösterdiği alanda yaratıcı fikirler ortaya atılmakta ve bu fikirlerden firma için en uygun tasarım belirlenmektedir. Bu sayede logo firmayı en doğru şekilde temsil edecek niteliğe kavuşmaktadır.

Profesyonel Sonuçlar

Üstün hizmet anlayışı ve alanında uzman ekip sayesinde her zaman son derece profesyonel ve kaliteli görünüme sahip sonuçlar elde edilmektedir. Sağlanan hizmetlerin kalitesinden hiçbir zaman ödün verilmemekte ve Floridas Leggins ile yapılan çalışmada olduğu gibi özgünlük ve akılda kalıcılık ön plana çıkartılmaktadır. Logo tasarımlarının tamamında yüksek memnuniyet oranı elde edilmektedir. Her bir tasarım firmayı en doğru şekilde temsil etmekte ve beklentileri fazlası ile karşılar nitelikte olmaktadır.

BENZER TASARIMLAR

Whatsapp Rebound Reklam Ajansı Whatsapp